Royal Liner Wrocław Royal Liner Wrocław

site menu Royal Liner pl
numer jeden w Polsce

O firmie

Royal Liner to wspaniała linia udoskonalająca kobiecą urodę.

Makijaż permanentny Royal Liner to techniki opierające się na wieloletnim doświadczeniu i pasji oraz unikatowe urządzenia i akcesoria niemieckiej produkcji, które pozwalają podkreślić naturalne piękno każdej kobiety.

Royal Liner to magia makijaży permanentnych na wszystkich płaszczyznach. Oferujemy zabiegi na usta, brwi i oczy, prowadzimy szkolenia podstawowe, jak i również dla profesjonalistów. Prowadzimy sprzedaż certyfikowanych i produkowanych w Niemczech urządzeń do makijażu permanentnego na igły akupunkturowe bądź na kartridże wraz z wszystkimi niezbędnymi akcesoriami.

Zadowolenie naszych klientów wyznacza drogę marki Royal Liner: w kwestii makijaży stawiamy stale na naturalny efekt, w szkoleniach dążymy do wysokich kwalifikacji absolwentów szkoleń Royal Liner, a w sprzedaży gwarantujemy 100% opiekę dla naszych klientów.

Więcej informacji uzyskacie Państwo w poszczególnych zakładkach: zabiegi, szkolenia, aparaty i akcesoria.

LEASING to najlepsza dla firm metoda płatności w naszym sklepie.

Prezentowana kalkulacja jest wstępną opcją dla wskazanego zakupu - dostosuj dowolnie ofertę do swoich potrzeb na dalszym etapie - w koszyku lub klikając w „WEŹ LEASING TERAZ"

Wybierz LeaseLink jako metodę płatności. Skorzystaj z leasingu i odpisuj miesięczne opłaty w koszty działalności firmy.

Gwarantujemy żę CAŁA PROCEDURA zajmie Ci kilka minut bez żadnych dokumentów. Decyzję i umowę poznasz o dowolnej porze 24h/7/365. Załatwisz WSZYSTKO ONLINE "od ręki”!

Zakupy odbierzesz tak samo szybko, jak przy płatności gotówką - zarówno w punkcie stacjonarnym jak i od kuriera.

Porozmawiajmy

Kontakt z Nami

© 2019 Wszystkie prawa zastrzeżone ROYAL LINER Polska Akademia Mikropigmentacji | Projekty stron Wrocław - stripes-design.pl - wdrożenia wordpress - webscene.pl

menu Royal Liner