Royal Liner Wrocław Royal Liner Wrocław

site menu Royal Liner pl
O firmie /

Historia firmy

Polska Akademia Mikropigmentacji ROYAL LINER została założona przez Bożenę Bartkowiak w 1994 r. jako pierwsza Polska Firma dziąłająca w branży makijażu permanentnego.

Doświadczenia założycielki i właścicielki firmy sięgają wcześniejszej daty. Bożena Bartkowiak poznała magię makijażu permanentnego już na początku lat 90tych. W 1995 r. uzyskała Międzynarodowy Certyfikat umiejętności technik pmu w Niemczech. Sukcesywnie i skutecznie wprowadziła na Polski rynek światowe metody wykonywania makijażu permanentnego. Różnorodne techniki makijażu permanentnego Royal Liner uzyskały na renomie, m.in. dzięki obecności Bożeny Bartkowiak na licznych branżowych konferencjach, targach i mistrzostwach, w których brała udział nie tylko jako uczestnik, ale również jako juror i organizator.
Estyma firmy i kwalifikacje reprezentantów Royal Liner zostały podniesione również przez liczne wyjazdy zagraniczne na terenie Europy, Stanów Zjednoczonych, Chin i Rosji.

LEASING to najlepsza dla firm metoda płatności w naszym sklepie.
Porozmawiajmy

Kontakt z Nami

© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone ROYAL LINER Polska Akademia Mikropigmentacji | Projekty stron Wrocław - stripes-design.pl - wdrożenia wordpress - webscene.pl

menu Royal Liner