Royal Liner Wrocław Royal Liner Wrocław

site menu Royal Liner pl
numer jeden w Polsce

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny z użyciem igły

Pierwszy makijaż permanentny został wykonany ręcznie za pomocą bambusowego patyczka z przymocowaną igłą. Ta technika została zaprezentowana w 1984 roku na Kongresie Kosmetycznym w Nowym Jorku przez Chang Ming z Hong Kongu. Od tego przełomowego momentu sam zabieg upiększający, jak również niezbędne do niego pigmenty oraz aparaty zaczęły rozwijać się i opanowywać cały świat.

Co daje barwnik do makijażu permanentnego?

Makijaż permanentny działa w kilku płaszczyznach. Po pierwsze – zdrowotnej, dzięki usuwaniu i korygowaniu niedoskonałości. Emocjonalnej – dodając poczucie pewności siebie, własnej wartości oraz przebojowości. Upiększającej – wydobywając naturalne piękno każdej kobiety. Wygody – dodając każdego ranka 15 minut więcej snu dzięki brakowi konieczności codziennego wykonywania makijażu. Metodą mikropigmentacji za pomocą igły można delikatnie wprowadzić trwałe elementy wizażu. Utrzymują się one od 2 do 5 lat nie niszcząc przy tym skóry.

Makijaż permanentny we Wrocławiu

Jako specjaliści w dziedzinie makijażu permanentnego wykonujemy zabiegi w strefach najczęściej wybieranych przez Klientki. Usta – konturowanie, cieniowanie, lekkie powiększenie z wypełnieniem. Brwi – metoda cieniowana bądź włoskowa. Oczy – kreska na górnej oraz dolnej powiece, zagęszczenie rzęs, eyeliner. Korzystamy z aparatów najwyższej jakości. Zapraszamy na zabiegi, a także szkolenia i kursy dla linergistów w akademii we Wrocławiu. Więcej informacji na temat makijażu permanentnego znajdziesz w publikacji Bożeny Bartkowiak – ”Magia w Permanentnych Makijażach”, która jest dostępna w sprzedaży.

 

USTA

konturowanie, cieniowanie, lekkie powiększenie z wypełnieniem

 

BRWI

metoda cieniowana i włoskowa

 

OCZY

kreska na górnej i dolnej powiece – zagęszczenie rzęs i eyeliner
LEASING to najlepsza dla firm metoda płatności w naszym sklepie.
Porozmawiajmy

Kontakt z Nami

© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone ROYAL LINER Polska Akademia Mikropigmentacji | Projekty stron Wrocław - stripes-design.pl - wdrożenia wordpress - webscene.pl

menu Royal Liner